niedziela, 9 stycznia 2011

Wywiad z Kasią Struss

Tym razem parę pytań zadałam Kasi Struss.

Kasia Struss 


1. Jak oceniasz rozwój polskiego modelingu w stosunku do poziomu w Ameryce?
 Rozwój polskiego modelingu jest, moim zdaniem, na dobrym poziomie. Na dobrym, w sensie, ze jeśli ktoś naprawdę ma idealne rozmiary/ wymiary, marzy o byciu modelką i robi wszystko co w jego mocy by wybić się z tego POLSKIEGO modelingu. Natomiast, jeśli jest się modelka dobra, z dobrymi wymiarami, ale istnieje się tylko w polskim modelingu, to nie ma szans by modelka wybiła się bo jakiś sławny projektant, bądź ktoś ważny z Polski poleci ją komuś ważnemu na świecie. Szkoda, że tak nie jest, mam wielu przyjaciół, którzy nic nie robili by stać się sławnymi, samo poszło, bo krajem w którym żyli, z którego pochodzą interesował się świat mody (New York, Mediolan, London, Paris...).

2. Pokaz marzeń, w którym chciałabyś wystąpić.
Ooo:) pokaz marzeń to chyba pokaz na którym wystąpię w ciuchach z własnej szafy:) razem z przyjaciółmi. No i oczywiście wielkimi gwiazdami. Moim marzeniem jest poznać Kate Moss. Nie jestem jakaś jej wielka fanka, ale w moim pamiętniku jeszcze nie ma wzmianki o niej:) Cudownie byłoby zobaczyć Kate w ciuchach, które nosze na co dzień. Z reszta, kto by tak nie chciał?

3. 3 rzeczy bez których nie ruszasz się z domu.
Trudno będzie wybrać:) portfel, błyszczyk i jakaś cudowna torebka!! zawsze powtarzam, że żeby wyglądać GLAMOUR trzeba mieć przynajmniej jedna torebkę Chanel :) nie inwestujcie w super szpilki, torebkę od Chanel można nosić codziennie, na imprezy, spacery po parku, spotkania z przyjaciółmi. Jeśli jednak nie stać was na Chanel, warto kupić zeszłoroczną torebkę na lato od Fendi. Karl Lagerfeld w koćcu wie co dobre, hehe:)

4. Jakich kolorów nie łączyć w stroju pod żadnym pozorem?
Różowy i czerwony, moim zdaniem razem tworzą istną bombę, która zniszczy nawet najlepszy look. Ale są wyjątki. Jeśli wszystko będzie ładnie połączone, to róż i czerwień.... czemu nie?

I coś od Kasi ;)
Pamiętajcie, jeśli marzysz o czyms, dąż do tego, staraj sie wszystko zawdzięczać samemu sobie, a wtedy sukces i uczucie spelnienia- gwarantowane! :) Pozdrawiam, Kasia Strusińska
p.s
masz pytanie? www.formspring.com/kasiastruss pytaj o co chcesz, zawsze odpowiem :)

4 komentarze:

  1. fajny wywiad. mam pytanie - czy sama przeprowadzasz te wywiady osobiście? jeśli tak, to gdzie znajdujesz tych ludzi?

    OdpowiedzUsuń
  2. podoba mi się idea tego bloga, fajnie się czyta :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Bardzo ją lubię. Mądra dziewczyna ;) Teraz poczytam sobie inne, bo bardzo mi się podoba sposób w jaki je przeprowadzasz ;)

    OdpowiedzUsuń